SSD Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BG960
Micron MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BG960
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 7450 Pro M2 22x110 960GB PCIe Gen4x4 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR | 934 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22x110) NVMe Gen4 MTFDKBG960TFR | 1 152 zł |
Dysk SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22x110) NVMe Gen4 MTFDKBG960TFR-1BC1ZA | 1 157 zł |
Micron 7450 PRO M.2 960 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR | 879 zł |
Dysk SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 22110 NVMe | MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR | 875 zł |
Modyfikacje Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB 480 GB | od 612 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 1 495 zł | 9 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BA960 | od 806 zł | 3 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BG960 | od 875 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →