SSD Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BA960
Micron MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BA960
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron 7450 PRO M.2 960 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR | 806 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22x80) NVMe Gen4 MTFDKBA960TFR- | 1 087 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dysk SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22x80) NVMe Gen4 | 1 003 zł |
Micron 7450 PRO M.2 960 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR | 806 zł |
Dysk SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22x80) NVMe Gen4 MTFDKBA960TFR-1BC1ZAB | 1 066 zł |
Modyfikacje Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB 480 GB | od 612 zł | 10 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 1 501 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BA960 | od 806 zł | 5 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BG960 | od 879 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →