SSD Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/1TB 1 TB (AC037409)
Dell SNP228G44/1TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/1TB 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell SSD AC037409 - 1 TB - M2 2280 - PCIe 40 x4 NVMe | 1 083 zł |
DELL AC037409 dysk SSD M.2 1000 GB PCI Express 4.0 NVMe AC037409 | 896 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! dell technologies D-ELL M.2 PCIe NVME Gen 4x4 Class | 844 zł |
Dell Ac037409 1tb Ssd M.2 Przezroczysty 7439196 | 982 zł |
DELL AC037409 dysk SSD M.2 1000 GB PCI Express 4.0 NVMe AC037409 | 896 zł |
Modyfikacje Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/1TB
Ceny na Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/1TB |
---|---|---|---|---|
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/512G 512 GB | od 464 zł | 3 oferty | ||
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/1TB 1 TB | od 844 zł | 5 oferty | ||
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/2TB 2 TB | od 1 408 zł | 1 oferta | ||
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/4TB 4 TB | od 2 844 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →