SSD Dell Value SATA 2.5"/3.5" 345-BDFN 480 GB BDFN
Dell 345-BDFN 480 GB BDFN 960 GB BDFM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell Value SATA 2.5"/3.5" 345-BDFN 480 GB BDFN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell - solid state drive - 480 GB - SATA 6Gb/s | 2 333 zł |
DELL 345-BDFN dysk SSD 2.5" 480 GB Serial ATA III 345-BDFN | 2 401 zł |
Dell - Zestaw klienta - SSD - 480 GB - hot-swap - 2,5' - SATA 6 Gb/s - dla | 2 433 zł |
Modyfikacje Dell Value SATA 2.5"/3.5" 345-BDFN
Ceny na Dell Value SATA 2.5"/3.5" 345-BDFN |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 2.5"/3.5" 345-BDFN 480 GB BDFN | od 2 333 zł | 3 oferty | ||
Dell Value SATA 2.5"/3.5" 345-BDFM 960 GB BDFM | od 3 513 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →