Śpiwór Marmot Wms Trestles Elite 20
Marmot Wms Trestles Elite 20 188x73 cm, t -7 °C203x75 cm, t -7 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marmot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marmot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot Wms Trestles Elite 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Wms Trestles Elite Eco 20 damska mumia lekki i ciepły śpiwór na 3 p | 853 zł |
ŚPIWÓR TRESTLES ELITE ECO 20 WOMEN | 637 zł |
Marmot Trestles Elite Eco 20 Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 659 zł |
Modyfikacje Marmot Wms Trestles Elite 20
Ceny na Marmot Wms Trestles Elite 20 |
---|---|---|---|---|
Marmot Wms Trestles Elite 20 | od 637 zł | 3 oferty | ||
Marmot Wms Trestles Elite 20 Long | od 810 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →