Спальний мішок Marmot Wms Trestles Elite 20
Marmot Wms Trestles Elite 20 188x73 см, t -7 °C203x75 см, t -7 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marmot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marmot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marmot Wms Trestles Elite 20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marmot Wms Trestles Elite Eco 20 damska mumia lekki i ciepły śpiwór na 3 p | 853 zł |
ŚPIWÓR TRESTLES ELITE ECO 20 WOMEN | 637 zł |
Marmot Trestles Elite Eco 20 Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 658 zł |
Модификації Marmot Wms Trestles Elite 20
Ціни на Marmot Wms Trestles Elite 20 |
---|---|---|---|---|
Marmot Wms Trestles Elite 20 | від 637 zł | 3 пропозиції | ||
Marmot Wms Trestles Elite 20 Long | від 810 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →