Szlifierka Makita DGA900PT2
Zdjęcia 9 |
Makita DGA900PT2 akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 5 Ah |
|
Zasilany dwoma bateriami jednocześnie
Model DGA900Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, a model DGA900PT2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah), ładowarką i etui
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DGA900PT2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DGA900PT2 Szlifierka kątowa akum. 230mm LI-ION 5,0Ah 2x18V MAKITA | 2 524 zł |
Szlifierka kątowa 230 mm DGA900PT2 Makita / 2 x 5,0Ah | 2 269 zł |
Makita Makita Szlifierka kątowa 2x18v li-ion 230mm 2x5,0ah dga900pt2 | 2 853 zł |
Szlifierka Makita DGA900PT2 | 2 270 zł |
Szlifierka kątowa MAKITA DGA900PT2MDGA900PT2 | 2 281 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Makita DGA900PT2
Ceny na Makita DGA900PT2 |
---|---|---|---|---|
Makita DGA900Z | od 1 069 zł | 7 oferty | ||
Makita DGA900PT2 | od 2 269 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →