Klocki Lego White Rabbit 31133
Wideo 14Zdjęcia 11 |
Lego White Rabbit 31133 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego White Rabbit 31133
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO 31133 Creator 3 w 1 Biały Królik Zestaw do Budowy Zwierzątka Od FigurTen zestaw LEGO Creator 3w1, zawiera zabawkę - króliczka do budowania, którego można przekształcić w słodką papugę Kakadu lub... więcejbiałą fokę
Ten zestaw konstrukcyjny przedstawia zwierzęta w ich naturalnym środowisku: królik mieszka w lesie, papuga - wśród gałęzi drzew, a foka pływa w morzu
Zwierzęta LEGO mają ruchome elementy: króliczek rusza głową, nogami, pyszczkiem i uszami. papuga porusza skrzydłami i obraca głowę o 360 stopni
Figurka foki LEGO porusza pyszczkiem i płetwami! Ten zestaw zwierzątek LEGO zawiera także pokarm dla zwierząt (marchewkę, nasionka oraz rybę)
Ten wyjątkowy zestaw 3w1 stwarza niezliczone możliwości zabawy! Dzieci mogą wszędzie zabierać ze sobą ten uniwersalny zestaw do budowania zwierzątek
Zestawy budowlane dla dzieci w wieku 8+ z serii LEGO Creator to długie godziny ćwiczenia wyobraźni. ten zestaw będzie też wspaniałym prezentem dla miłośników zwierząt Amazon.plZłóż skargę | 61 zł |
Zestaw klocków LEGO Creator Biały królik 258 elementów (31133)Ciesz się zabawnymi historiami z trzema różnymi modelami zwierząt LEGO w jednym zestawie. Skacz przez las z magicznym króliki... więcejem przeżuwającym marchewkę lub kwiatek. Następnie przekształć go w papugę kakadu i umieść wysoko na drzewie lub zmień jego przeznaczenie i zanurz się w morzu, aby popływać z foką białą, która lubi ryby jako przekąskę! Z tym niesamowitym zestawem 3 w 1 przygoda i możliwości gry nigdy się nie kończą. Rozetka.plZłóż skargę | 60 zł |
LEGO Creator 3 v 1 31133 Biały królik31133 LEGO CREATOR Biały królik Przeżywaj przygody z wikingami na lądzie i na morzu. Wyrusz w... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 60 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Creator 31133 3 w 1 Biały królik DZI-ZKLO-LGO-10Klocki LEGO 31133 Biały królik Dzięki zestawowi LEGO® Creator 3 w 1 Biały królik (31133) dzieci w wieku od ośmiu lat mogą odg... więcejrywać zabawne historie. Zawiera on króliczka zbudowanego z klocków z ruchomą głową, nogami, pyszczkiem i uszami. Dla zwierzaka przygotowano także dwa przysmaki: marchewkę lub kwiatka. Nieustanna zabawa pobudzająca wyobraźnię dla miłośników zwierząt. Dzięki zestawowi LEGO Creator 3 w 1 dzieci mogą bawić się trzema różnymi modelami. Mogą zbudować króliczka, a potem zmienić go w piękną papugę kakadu jedzącą ziarenka lub uroczą białą fokę z rybnym przysmakiem. Wesoła cyfrowa zabawa dla fanów LEGO. Aplikacja LEGO Builder przeprowadza dzieci przez proces budowania, dzięki czemu mogą przybliżać, obracać i wizualizować model podczas tworzenia, co daje im satysfakcję z samodzielnego budowania. Zabawka 3 w 1 – miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się nieograniczoną zabawą dzięki zestawowi LEGO® Creator 3 w 1 Biały królik (31133), który umożliwia zbudowanie białego królika, papugi kakadu i białej foki Nieograniczone możliwości zabawy – dzieci mogą bawić się króliczkiem w lesie, papugą kakadu siedzącą na drzewie lub białą foką pływającą w morzu Ruchome zwierzęta – królik rusza głową, nogami, pyszczkiem i uszami, papuga potrafi ruszać skrzydłami, ogonem, szyją oraz obracać głowę o 360 stopni, natomiast foka porusza pyszczkiem i płetwami Mnóstwo akcesoriów – królik ma marchewkę i kwiatka, papuga może „jeść” ziarenka, a foka ma rybę, którą można przyczepić do jej pyszczka Frajda podczas budowania – ten 258-elementowy zestaw konstrukcyjny pozwala dzieciom w wieku od ośmiu lat czerpać radość i satysfakcję z zabawy w budowanie. To kreatywny prezent dla fanów klocków LEGO® Zabawa w podróży – królik ma 15 cm wysokości, dzięki czemu dzieci mogą go z łatwością zabrać w każdemiejsce Urozmaicone budowanie – dzieci mogą obserwować, jak powstają ich modele na tabletach i smartfonach dzięki aplikacji LEGO® Builder Zestawy LEGO® Creator 3 w 1 pozwalają dzieciom na wiele godzin uciec do krainy wyobraźni i zbudować trzy różne modele Wysoka jakość – już od ponad sześciu dekad produkujemy klocki LEGO® tak, aby za każdym razem można je było łatwo łączyć Gwarancja bezpieczeństwa – klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 70 zł |
LEGO 31133 Creator Biały królik 3w1Dzięki zestawowi LEGO Creator 3 w 1 Biały królik (31133) dzieci w wieku od ośmiu lat mogą odgrywać zabawne historie. Electro.plZłóż skargę | 70 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 94 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 168 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 390 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 394 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 2 229 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 661 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1677 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 160 szt., modeli 3, ruchome części
od 313 zł
wiek 9+, unisex, budynki, elementów 969 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt., ruchome części
od 438 zł
wiek 16+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 960 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO CREATOR 3w1 31133 Biały królik / RECENZJA + SPEED BUILD
12 marca 2023483 przegląd
BIAŁY KRÓLIK LEGO CREATOR 3 W 1 31133 RECENZJA
21 lutego 20239 623 przegląd
LEGO CREATOR 3w1 31133 Biały królik #shorts
12 marca 2023297 przegląd
Lego Creator 3 in 1 White Rabbit (31133)(Chinese New Year Set Review)
22 stycznia 2023113 przegląd
LEGO Creator 3-in-1 White Rabbit 31133 review! Multiple delightful builds & tons of charm
20 stycznia 202326 543 przegląd
LEGO White Rabbit 31133 White Rabbit 3 in 1 Creator, Seal, Parrot
24 stycznia 20232 161 przegląd
LEGO Creator 3 in 1 White Rabbit Review (2023 Set 31133)
15 stycznia 2023529 przegląd
레고 크리에이터 31133 흰 토끼 제품(3in1) 리뷰!! / LEGO CREATOR 31133 White Rabbit review & unboxing!!
16 stycznia 20231 011 przegląd
LEGO Creator Review: 31133 White Rabbit (3-in-1) (2023 Set) Tiger’s New Friend!
3 stycznia 202311 977 przegląd
ASMR LEGO Set 31133 White Rabbit
28 stycznia 2023703 przegląd
LEGO Creator | White Rabbit (31133)[258 pcs] Step-by-Step Building Instructions | Top Brick Builder
2 marca 202312 756 przegląd
LEGO Cockatoo Parrot (31133) from Creator White Rabbit | Building Instructions | Top Brick Builder
1 marca 20234 342 przegląd
LEGO® Creator 3in1 White Rabbit (31133)[258 pcs] Cockatoo Parrot & Seal | Building Instructions
3 marca 202313 000 przegląd
레고 2023년 신제품 리뷰 시작! 2023년 계묘년 첫리뷰는 흰 토끼다! 레고 31133 흰 토끼 리뷰!! (LEGO 31133 White Rabbit review) (국내최초)
1 stycznia 2023833 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 35 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 288 szt., ruchome części
od 58 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 224 szt., modeli 3, ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 72 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 208 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 67 zł
wiek 6+, unisex, służba ratownicza, elementów 226 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 223 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części