SSD KIOXIA BG5 2230 KBG50ZNS256G 256 GB
308 zł Kup! Dysk SSD Kioxia BG5 256GB M.2 2230 PCI-E x4 Gen4 NVMe (KBG50ZNS256G)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
KIOXIA KBG50ZNS256G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje KIOXIA BG5 2230 KBG50ZNS256G
Ceny na KIOXIA BG5 2230 KBG50ZNS256G |
---|---|---|---|---|
KIOXIA BG5 2230 KBG50ZNS256G 256 GB | od 308 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA BG5 2230 KBG50ZNS512G 512 GB | od 445 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA BG5 2230 KBG50ZNS1T02 1.02 TB | od 363 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →