Słuchawki
Jabra Biz 1100 EDU Duo 3.5mm (1159-0139-EDU)
Zdjęcia 4 |
Jabra Biz 1100 EDU Duo 3.5mm 2022 rok |
|
Certyfikacja: CE, UKCA, EAC, RCM, RoHS, REACH
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Biz 1100 EDU Duo 3.5mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Biz 1100 EDU Stereo Headphones with Microphone for Students - Noise | 142 zł |
Biz 1100 EDU stereo headset for the Education market 1159-0139-EDU | 145 zł |
Jabra Biz 1100 EDU Duo 3.5mm przewodowy zestaw słuchawkowy stereo | 174 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →