Procesor Intel Core i5 Haswell i5-4590T (CM8064601561826)
Wideo 12 |
Intel Core i5 Haswell i5-4590T |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Haswell
Ceny na Intel Core i5 Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Haswell i5-4670 | od 192 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Haswell i5-4690 | od 360 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Haswell i5-4690T | od 368 zł | 1 oferta |
Polecamy