Procesor Intel Pentium Haswell G3258 (BX80646G3258)
Wideo 3 |
Intel Pentium Haswell G3258 G3250G3258 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Pentium Haswell G3258
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Pentium G3258 3.2GHz Dual-Core (BX80646G3258) Processor LGA1150 BNIB | 196 zł |
NEW! Intel Pentium G3258 3.2GHz Dual-Core (BX80646G3258) Processor | 199 zł |
NEW Intel Pentium G3258 3.2GHz Dual-Core CPU Processor BX80646G3258 FREE U | 124 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Pentium Haswell
Ceny na Intel Pentium Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Haswell G3250 | od 300 zł | 1 oferta | ||
Intel Pentium Haswell G3258 | od 124 zł | 3 oferty |
Polecamy