Процесор Intel Pentium Haswell G3258 (BX80646G3258)
Відео 3 |
Intel Pentium Haswell G3258 G3250G3258 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Haswell G3258
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Pentium G3258 3.2GHz Dual-Core (BX80646G3258) Processor LGA1150 BNIB | 196 zł |
NEW! Intel Pentium G3258 3.2GHz Dual-Core (BX80646G3258) Processor | 199 zł |
NEW Intel Pentium G3258 3.2GHz Dual-Core CPU Processor BX80646G3258 FREE U | 124 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Pentium Haswell
Ціни на Intel Pentium Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Haswell G3250 | від 300 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Haswell G3258 | від 124 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо