Procesor Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Procesor Core i7 14700F 20 rdzeni 8 rdzeni P i 12 E-cores do 54 GHz | 1 719 zł |
Intel Procesor Core i7-14700 F BOX UP TO 5,4GHz LGA1700 CPINLZ714700F00 | 1 766 zł |
Intel Core i7-14700F PR-IN17I7-INT-023 | 1 719 zł |
Procesor INTEL Core i7-14700F | 1 719 zł |
Intel Procesor Core i7-14700 F BOX UP TO 5,4GHz LGA1700 124153 | 1 836 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i7 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 BOX | od 1 799 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 OEM | od 2 015 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX | od 1 719 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F OEM | od 1 917 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX | od 1 440 zł | 34 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX | od 1 799 zł | 36 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM | od 1 921 zł | 36 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K OEM | od 2 138 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700T OEM | od 1 999 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →