Procesor Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F OEM (CM8071504820816)
Wideo 7Zdjęcia 4 | 1 917 zł Kup! Procesor Intel Core i7-14700F, 2.1 GHz, 33 MB, OEM (CM8071504820816)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i7 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 BOX | od 1 799 zł | 18 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 OEM | od 2 015 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX | od 1 719 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F OEM | od 1 917 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX | od 1 600 zł | 30 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX | od 1 799 zł | 31 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K OEM | od 2 138 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700T OEM | od 1 999 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →