Pendrive Integral Evo 4 GB
Zdjęcia 5 |
Integral Evo 4Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Evo
Ceny na Integral Evo |
---|---|---|---|---|
Integral Evo 4 GB | od 72 zł | 1 oferta | ||
Integral Evo 8 GB | od 134 zł | 1 oferta | ||
Integral Evo 16 GB | od 51 zł | 2 oferty | ||
Integral Evo 32 GB | od 29 zł | 4 oferty | ||
Integral Evo 64 GB | od 31 zł | 3 oferty | ||
Integral Evo 128 GB | od 46 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →