Pendrive Integral Xpression USB 2.0 Emoji 32 GB (INFD32GBXPREMOJI)
Zdjęcia 5 |
Integral Xpression USB 2.0 Emoji 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Xpression USB 2.0 Emoji
Ceny na Integral Xpression USB 2.0 Emoji |
---|---|---|---|---|
Integral Xpression USB 2.0 Emoji 16 GB | od 41 zł | 1 oferta | ||
Integral Xpression USB 2.0 Emoji 32 GB | od 146 zł | 1 oferta | ||
Integral Xpression USB 2.0 Emoji 64 GB | od 79 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →