Pendrive Integral Pastel USB 3.0 16 GB (INFD16GBPASBLS3.0)
Zdjęcia 3 |
Integral Pastel USB 3.0 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral Pastel USB 3.0 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral Memory Pastel INFD16GBPASBLS30 Karta Pamięci 16 GB Niebieski INFD | 55 zł |
Pendrive Integral Pastel, 16 GB (INFD16GBPASBLS3.0) | 26 zł |
Pendrive INTEGRAL Pastel, 16 GB, USB 3.0 | 28 zł |
Modyfikacje Integral Pastel USB 3.0
Ceny na Integral Pastel USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Pastel USB 3.0 16 GB | od 26 zł | 5 oferty | ||
Integral Pastel USB 3.0 32 GB | od 24 zł | 2 oferty | ||
Integral Pastel USB 3.0 64 GB | od 72 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →