Pendrive Integral Pastel USB 3.0 32 GB (INFD32GBPASBLS3.0)
Zdjęcia 3 |
Integral Pastel USB 3.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Pastel USB 3.0
Ceny na Integral Pastel USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Pastel USB 3.0 16 GB | od 20 zł | 5 oferty | ||
Integral Pastel USB 3.0 32 GB | od 24 zł | 2 oferty | ||
Integral Pastel USB 3.0 64 GB | od 72 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →