Monitor HP U28 28 " (1Z980AA)
Wideo 6Zdjęcia 4 |
HP U28 28 "
Przekątna:28 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP U28 28 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor U28 4K 1Z980AAABB | 1 495 zł |
HP U28 4K UHD USB Hub - Monitor | 1 857 zł |
Monitor HP U28 4K HDR 1Z980AA#ABB | 1 889 zł |
Monitor HP U28 28" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 549 zł |
Monitor HP 28" 3840 x 2160 1Z980AA Czarno-srebrny | 1 773 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →