Монітор HP U28 28 " (1Z980AA)
Відео 6Фото 4 |
HP U28 28 "
Діагональ:28 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP U28 28 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Monitor U28 4K 1Z980AAABB | 1 499 zł |
HP U28 4K UHD USB Hub - Monitor | 1 835 zł |
Monitor HP U28 4K HDR 1Z980AA#ABB | 1 889 zł |
Monitor HP U28 28" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 499 zł |
Monitor HP 28" 3840 x 2160 1Z980AA Czarno-srebrny | 1 773 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди