Monitor HP Z43 43 " czarny (1AA85A4)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
HP Z43 43 " czarny
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP Z43 43 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Z43 4K UHD USB 65W Hub - Monitor | 5 066 zł |
Monitor HP Z43 (1AA85A4) | 5 264 zł |
HP Z43 108 cm (42.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD monitor 1AA85A4#ABB | 5 246 zł |
HP Z43 42.5inch 4K IPS Display | 5 128 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →