Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti D5 4G (GV-N105TD5-4GD)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti D5 4G |
|
Niewielkich rozmiarów wydajna karta graficzna do gier dla kompaktowych i ultrakompaktowych systemów do gier średniej klasy. Charakterystyczną cechą modelu jest jego długość, wynosząca zaledwie 173 milimetry, co pozwala na montaż w obudowach Micro-ATX, a nawet Mini-ITX (wymiary płyty głównej to 170x170 mm). Podstawowy układ GeForce GTX 1050 Ti ma 768 procesorów strumieniowych, 48 jednostek tekstur, 32 ROP i działa na 128-bitowej magistrali z 4 GB pamięci graficznej GDDR5.
Ta konfiguracja zapewnia wygodną liczbę klatek na sekundę dla gier wydanych w latach 2016-2017 w rozdzielczości 1920 x 1080 przy średnio-wysokich ustawieniach grafiki. Starsze projekty gier dają ponad 40 klatek na sekundę bez problemów przy ustawieniach ultra wysokiej jakości. Jednocześnie, dzięki nowoczesnemu procesowi technicznemu, karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti GV-N105TD5-4GD ma niskie wydzielanie ciepła i kosztuje jedną 90 mm chłodniejszą. Płytka drukowana jest wykonana z komponentów Ultra Durable 2. Pełne wsparcie dla DirectX 12 i OpenGL 4.5. W razie potrzeby karta jest w stanie zapewnić pełną obsługę konfiguracji trzymonitorowej, a interfejs DisplayPort 1.4 obsługuje podłączenie ekranów o rozdzielczości 8K UHD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti D5 4G
Karta graficzna GIGABYTE Geforce GTX 1050 Ti 4GB | 1 100 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Geforce GTX 1050 Ti 4GB GV-N105TD5-4GD | 1 100 zł |
GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 ATX Video Cards GV-N105TD5-4GD | 680 zł |
GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB PCI Express 3.0 x16 Video Cards GV-N105TD | 640 zł |
- Zalecany minimalny pobór mocy od 300 W.