SSD Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E500G-G 500 GB
Zdjęcia 7 |
Gigabyte AG450E500G-G 500 GB1 TB |
|
Gigabyte AORUS Gen4 5000E to nowa generacja kompaktowych dysków SSD M.2 firmy Gigabyte z obsługą PCI-E 4.0 4x i wysokimi prędkościami startowymi. Model wchodzi w skład linii profilu Aorus z 2023 roku, należy do średniej półki cenowej i według producenta jest najlepszą opcją dla laptopów i ultrabooków. Rzecz w tym, że producentowi udało się zredukować pobór mocy urządzenia o ponad 30%, dzięki czemu dysk nagrzewa się dużo słabiej niż większość jego odpowiedników z obsługą magistrali PCI-E 4.0, nie cierpi na throttling, a co za tym idzie nie wymaga dodatkowego radiatora.
Dysk został wyprodukowany przy użyciu pamięci flash 3D TLC NAND o prędkości do 1600 MT/s na pin. Dla modelu 500 GB producent obiecuje sekwencyjne prędkości odczytu do 5000 MB/s i sekwencyjne prędkości zapisu do 3800 MB/s. Szybkość pracy z losowymi operacjami odczytu i zapisu nie jest określona. Dzięki obsłudze technologii Host Memory Buffer kontroler zarządzania dyskiem może obsługiwać pamięć DRAM hosta bez uszczerbku dla wydajności. Ponadto dysk obsługuje wszystkie niezbędne technologie SSD, w tym TRIM, SMART i Over-Provision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E500G-G 500 GB
Wszystkie ceny 7 →Gigabyte SSD GBT AORUS 5000E M2 500GB PCIe Gen4x4 2280 AORUS Gen4 5000E SS | 377 zł |
Dysk GIGABYTE Aorus Gen4 5000E 500GB SSD | 249 zł |
Dysk GIGABYTE Aorus Gen4 5000E 500GB SSD AG450E500G-G | 249 zł |
Dysk SSD Gigabyte Aorus Gen4 5000E 500GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (AG45 | 229 zł |
Gigabyte SSD GBT AORUS 5000E M.2 500 GB PCIe Gen4x4 2280 | 238 zł |
Gigabyte Aorus Gen4 5000e 500gb Ssd M.2 Przezroczysty AG450E500G-G | 326 zł |
Modyfikacje Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E500G-G
Ceny na Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E500G-G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E500G-G 500 GB | od 229 zł | 7 oferty | ||
Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E1TB-G 1 TB | od 422 zł | 7 oferty |