Pamięć RAM G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2400C16S-8GRS
G.Skill F4-2400C16S-8GRS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2400C16S-8GRS
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć do laptopa G.Skill Ripjaws, SODIMM, DDR4, 8 GB, 2400 MHz, CL16 (F4- | 90 zł |
G.SKILL DDR4 RIPJAWS 8GB 2400MHz CL16 1,20V SO-DIMM BULK | 93 zł |
Ddr4 Ripjaws 8Gb 2400Mhz Cl16 1,20V So-Dimm Bulk | 95 zł |
Pamięć RAM G.SKILL 8GB 2400MHz Ripjaws (F4-2400C16S-8GRS) | Bezpłatny tran | 130 zł |
G.SKILL DDR4 RIPJAWS 8GB 2400MHz CL16 1,20V SO-DIMM BULK | 130 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2133C15S-8GRS | od 200 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2400C16S-8GRS | od 86 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2666C18S-8GRS | od 90 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2666C19S-8GRS | od 215 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3200C22S-8GRS | od 87 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →