Pamięć RAM G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3200C22S-8GRS
G.Skill F4-3200C22S-8GRS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3200C22S-8GRS
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL SODIMM DDR4 8GB 3200MHz 1,20V SBGSK4G08RIP003 | 87 zł |
G.SKILL Ripjaws 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 CL22 1.2V SODIMM] RD-DDR4SO-GSK-02 | 89 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 8GB 3200MHz | 89 zł |
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-8GRS | 93 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2133C15S-8GRS | od 200 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2400C16S-8GRS | od 86 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2666C18S-8GRS | od 90 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2666C19S-8GRS | od 204 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3200C22S-8GRS | od 87 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →