Pamięć RAM G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GXM
G.Skill F3-2133C10D-16GXM |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GXM
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL DDR3 16GB (2x8GB) RipjawsX 2133MHz CL10 XMP SAGSK3G16RIPX06 | 243 zł |
G.SKILL DDR3 16GB (2x8GB) RipjawsX 2133MHz CL10 XMP 122121 | 243 zł |
Pamięć G.Skill RipjawsX, DDR3, 16 GB, 2133MHz, CL10 (F3-2133C10D-16GXM) | 230 zł |
Pamięć Ram G.Skill 16Gb (2X8Gb) 2133Mhz Ddr3 Cl10 | 243 zł |
G.SKILL RIPJAWSX DDR3 2X8GB 2133MHZ CL10 XMP - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 246 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-10666CL9D-16GBXL | od 160 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GXM | od 195 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-12800CL10D-16GBXL | od 162 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GXM | od 230 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C11D-16GXL | od 300 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2400C11D-16GXM | od 242 zł | 18 oferty |
Polecamy