Bateria wodociągowa Franke Active Plus SM 115.0524.925
Zdjęcia 9 |
Franke Active Plus SM 115.0524.925 |
|
Zdejmowany, wielopoziomowy aerator z systemem oszczędzania wody i redukcji kamienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Active Plus SM 115.0524.925
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria stalowa Franke Active Plus SM Czarny Chrom 115.0524.925 | 1 929 zł |
Bateria FRANKE ACTIVE PLUS SM PULL-OUT MIEDŹ RUSTYKALNA 115.0546.118 tel. | 1 589 zł |
Franke Active Plus SM Pull-Out Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką, miedz | 1 589 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →