Bateria wodociągowa Reginox Cedar R31636
Zdjęcia 17 |
Reginox Cedar R31636 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reginox Cedar R31636
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria REGINOX CEDAR PVD COPPER ROSE (różowa miedź) (R35979) uzystakjdoda | 2 067 zł |
REGINOX R35979 Cedar Copper Rose bateria kuchenna Copper Rose | Wyc. wylew | 2 199 zł |
Bateria stojąca REGINOX Cedar Miedź Copper Rose R35979 - Użyj kodu BW5 a u | 2 199 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Bateria REGINOX CEDAR PVD GOLD FLAX (jasny złoty) (R35 | 2 067 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →