Bateria wodociągowa Alveus Lara-PS
Zdjęcia 3 |
Alveus Lara-PS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Lara-PS
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1103779 chromowany kran kuchenny wykonany z mosiądzu z wyciąganą wy | 611 zł |
ALVEUS LARA bateria kuchenna chrom BR szczotkowany | 2 078 zł |
Bateria ALVEUS LARA-PS chrom BR (1103779) | 1 996 zł |
ALVEUS Bateria LARA chrom BR szczotkowany 1103779 - Wpisz KOD - otrzymasz | 2 699 zł |
Alveus Lara-PS Bateria kuchenna stojąca, satyna 1103779 - odbiór osobisty: | 2 051 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →