Bateria wodociągowa Alveus Kati 1129177
Zdjęcia 5 |
Alveus Kati 1129177 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Kati 1129177
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria ALVEUS Kati 55 1129175 Beżowy | 330 zł |
Bateria ALVEUS Kati 91 1129177 Czarny | 324 zł |
Bateria GENESIS by ALVEUS KATI beżowy (G55) (2091355) | 175 zł |
KATI bateria kuchenna kol. czarny 91 | 246 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →