Bateria wodociągowa Alveus Arc 40-P
Alveus Arc 40-P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Arc 40-P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALVEUS ARC 40 - P bateria kuchenna chrom | 892 zł |
Bateria kuchenna Alveus ARC 40 stojąca chrom (1015662) | 985 zł |
ALVEUS! Bateria ARC 40 - P chrom APPLAUSE 1015662 | 985 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →