Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C4810DTWF (C11CJ05403)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Potężne biurowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 dla biurowych grup roboczych składających się z maksymalnie 5 osób. Ten model może pełnić funkcje szybkiej monochromatycznej/kolorowej drukarki atramentowej z obsługą druku dwustronnego, skanera płaskiego z automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF, do 50 stron), kopiarki z szybkim zoomem i faksu cyfrowego. Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C4810DTWF jest pozycjonowane jako produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie biznesowe.
Kluczową cechą tego modelu jest zastosowanie pojemników z atramentem pigmentowym o dużej pojemności (wydajność 10 000 czarno-białych i 5000 stron kolorowych) zamiast tradycyjnych wkładów. Wbudowana karta Fast Ethernet LAN oraz zintegrowana karta sieci bezprzewodowej Wi-Fi 4 ułatwiają integrację urządzenia z biurową infrastrukturą sieciową i umożliwiają bezpośrednie drukowanie z laptopów, smartfonów lub tabletów. Technologia piezoelektryczna PrecisionCore firmy Epson z atramentem pigmentowym zapewnia wysokiej jakości wydruki monochromatyczne i kolorowe, a wytrzymała konstrukcja wytrzymuje umiarkowane zalecane (do 1700 stron) i duże obciążenia szczytowe (do 33 000 stron/miesiąc).
Kup Epson WorkForce Pro WF-C4810DTWF
Wszystkie ceny 12 →Epson Workforce Pro WF C4810DTWF C11CJ05403 | 906 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Epson WF-C4810DTWF (C11CJ05403) | 904 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON WorkForce Pro WF-C4810DTWF C11CJ05403 | 1 650 zł |
Epson WF-C4810DTWF WorkForce Pro Printer Biała | 909 zł |
Epson WF-C4810DTWF WorkForce Pro Printer White | 909 zł |
- Atrament pigmentowy Epson DURABrite Ultra
- Konfiguracja dysz: 800 dysz dla czerni, 256 dysz dla koloru