Okap Elica Era C WH/A/60 biały (PRF0142716)
Zdjęcia 4 |
Elica Era C WH/A/60 biały |
|
Niezawodny i elegancki, w pełni zabudowany okap kuchenny z intuicyjnym sterowaniem za pomocą przycisków i energooszczędnym oświetleniem LED. Montowany bezpośrednio nad płytą kuchenną w odległości co najmniej 500 mm w przypadku kuchenek elektrycznych i co najmniej 650 mm w przypadku kuchenek gazowych. Pozycjonowany jako produkt przystępny cenowo, ze średniej półki cenowej, przeznaczony do obsługi małych i średnich pomieszczeń (6-12 m²).
Szerokość tego modelu wynosi 54 cm, co pozwala na obsługę płyt kuchennych i pieców o szerokości do 60 cm Widoczne poziome powierzchnie korpusu okapu Elica Era C WH/A/60 wykonane są z wysokiej jakości stali emaliowanej , który łatwo oczyścić z brudu za pomocą chemii gospodarczej. Niezawodne sterowanie mechaniczne w postaci bloku przycisków pozwala na wybór dowolnego z trzech trybów pracy oraz włączenie podświetlenia (dwie energooszczędne lampy LED o mocy 3 W każda).
Do zasysania gorącego powietrza i spalin z jednego lub dwóch aktywnie pracujących palników wystarczy najmniej hałaśliwa pierwsza prędkość. Maksymalna wydajność (368 m³/h, aż do 67 dB) poradzi sobie z najsilniejszymi zapachami i pomoże szybko przewietrzyć kuchnię. Wyposażony jest w wielowarstwowy aluminiowy filtr zmywalny, filtr z węglem aktywnym do recyrkulacji należy dokupić osobno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Era C WH/A/60 biały
Wszystkie ceny 10 →ELICA Okap ELICA ERA C WH/A/52 Biały | 539 zł |
Okap ELICA Era C WH/A/52 Biały | 539 zł |
Okap Elica ERA C WH/A/52 | 599 zł |
Modyfikacje Elica Era C WH/A/60
Ceny na Elica Era C WH/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Era C WH/A/60 biały | od 539 zł | 10 oferty | ||
Elica Era C BL/A/60 czarny | od 426 zł | 22 oferty | ||
Elica Era C IX/A/60 stal nierdzewna | od 449 zł | 14 oferty |