Piekarnik Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV (944 068 239)
Zdjęcia 10 |
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Piekarnik ELECTROLUX EOF5C50BV Biały | 1 439 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BV HZELEPE5C50BV00 | 1 456 zł |
Piekarnik ELECTROLUX EOF5C50BV Elektryczny Biały A | 1 433 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BV 94983 | 1 584 zł |
Piekarnik ELECTROLUX EOF5C50BV Elektryczny Biały A | 1 433 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV
Ceny na Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV | od 1 429 zł | 24 oferty | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ | od 1 399 zł | 22 oferty | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX | od 1 365 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →