Piekarnik Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX (944 068 238)
Zdjęcia 11 |
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Piekarnik ELECTROLUX EOF5C50BX Stal szlachetna | 1 499 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BX HZELEPE5C50BX00 | 1 499 zł |
Electrolux Piekarnik SurroundCook 600 kataliza EOF5C50BX | 1 529 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BX 95001 | 1 419 zł |
Piekarnik elektryczny Do zabudowy ELECTROLUX EOF5C50BX | 1 618 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX
Ceny na Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV | od 1 429 zł | 15 oferty | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ | od 1 399 zł | 21 oferta | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX | od 1 365 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →