Духова шафа Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX (944 068 238)
Фото 11 |
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELECTROLUX Piekarnik ELECTROLUX EOF5C50BX Stal szlachetna | 1 499 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BX HZELEPE5C50BX00 | 1 499 zł |
Electrolux Piekarnik SurroundCook 600 kataliza EOF5C50BX | 1 529 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BX 95001 | 1 419 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BX 95001 | 1 499 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX
Ціни на Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV | від 1 429 zł | 17 пропозицій | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX | від 1 365 zł | 10 пропозицій | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ | від 1 399 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →