Piekarnik Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ (944 068 222)
Zdjęcia 12 |
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ |
|
Piekarnik elektryczny z technologią SurroundCook, której istotą jest to, że specjalny wentylator zapewnia wymuszony obieg ciepłego powietrza wewnątrz frytkownicy, a tym samym zapewnia najbardziej równomierne pieczenie produktów ze wszystkich stron. Producent twierdzi również, że dzięki temu możliwe jest gotowanie w temperaturze niższej o 20%. Model zadebiutuje na rynku w 2022 roku i jest pozycjonowany przez producenta w średniej półce cenowej.
Piekarnik Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ jest wyposażony w komorę roboczą o użytecznej pojemności 65 litrów. Urządzenie obsługuje osiem różnych trybów gotowania, a producent nie zapomniał o klasycznym grillu z wyposażenia dodatkowego. Temperatura grzania jest regulowana przez użytkownika w zakresie 50 - 250°C. Aby ułatwić czyszczenie komory roboczej, nawet po długim i intensywnym gotowaniu, przewidziano specjalną powłokę katalityczną ścianek wewnętrznych. Zwróć również uwagę na fakt, że moc podłączenia piekarnika wynosi tylko 2 kW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ
Wszystkie ceny 21 →ELECTROLUX Piekarnik ELECTROLUX EOF5C50BZ Czarny | 1 439 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BZ HZELEPE5C50BZ00 | 1 479 zł |
Piekarnik ELECTROLUX EOF5C50BZ SurroundCook Elektryczny Czarny A | 1 402 zł |
Electrolux Piekarnik SurroundCook 600 kataliza EOF5C50BZ | 1 649 zł |
Electrolux Piekarnik EOF5C50BZ 94984 | 1 515 zł |
Modyfikacje Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ
Ceny na Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV | od 1 429 zł | 15 oferty | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ | od 1 399 zł | 21 oferta | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX | od 1 365 zł | 13 oferty |