Piekarnik Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ
Zdjęcia 10 |
Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ czarny stal nierdzewna |
|
Klasyczny piekarnik elektryczny, którego funkcjonalność jest rozszerzona dzięki funkcji gotowania na parze. Dzięki temu autorski tryb SteamBake sprawi, że wypieki będą miękkie w środku, obszerne i różowe na zewnątrz. Piekarnik nadaje się do przygotowywania chleba, babeczek, pizzy i wielu innych rodzajów mąki. Ale poza tym na patelni można jakościowo upiec mięso, drób, ryby, warzywa i inne potrawy.
System Even Cooking pozwala równomiernie ogrzać całą komorę gotowania. Piekarnik do zabudowy Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ nadaje się do jednoczesnego pieczenia w kilku sekcjach. Dostępny jest tryb samooczyszczania AquaClean, który czyści ściany za pomocą pary. Wśród elementów grzejnych znajduje się pełnowartościowy grill. To mocny element grzejny o zwiększonej powierzchni, za pomocą którego z łatwością można uzyskać złotą, chrupiącą skórkę na powierzchni produktów. Prowadnice teleskopowe łatwo przesuwają się wraz z patelnią, co ułatwia manipulowanie ciężkimi naczyniami. Poziom ogrzewania można regulować w zakresie 50–250°C. Panel sterowania wyposażony jest w wygodną jednostkę dotykową i wyświetlacz LED. Dostępne są dwa pokrętła, które można wcisnąć w korpus piekarnika. Moc piekarnika deklarowana przez producenta to 2,75 kW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ
ELECTROLUX EOD5H70BZ 7332543983629 | 1 699 zł |
Electrolux EOD5H70BZ Termoobieg Czarny | 1 699 zł |
Piekarnik ELECTROLUX EOD5H70BZ | 1 861 zł |
Modyfikacje Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ
Ceny na Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 5H70BZ | od 1 699 zł | 4 oferty | ||
Electrolux SteamBake EOD 5H70BX | od 1 454 zł | 5 oferty |