Piekarnik Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOR
Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOR czarny kość słoniowa |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOR
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Piekarnik ELECTROLUX EOA5220AOR Czarny | 2 069 zł |
Electrolux EOA5220AOR Termoobieg Czarny | 2 029 zł |
Piekarnik elektryczny ELECTROLUX EOA5220AOR | 2 029 zł |
Electrolux EOA5220AOR Termoobieg Czarny | 2 089 zł |
ELECTROLUX Piekarnik EOA5220AOR Zadzwoń (22) 877 77 77 | 1 878 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOR
Ceny na Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOR |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOR | od 1 878 zł | 11 oferty | ||
Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV | od 1 999 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →