Piekarnik Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WX (944 032 009)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WX 2022 rokSteamBoostparowartermosondainteligentny domwyświetlacz TFTzabezpieczenie przed dziećmiprowadniceA++ czarny stal nierdzewna |
|
Zaawansowany i wielofunkcyjny piekarnik, który pozwala m.in. na zdalne sterowanie procesem gotowania. Dzięki aplikacji Moja Kuchnia Electrolux możesz monitorować stan pieczenia, warunki temperaturowe i wiele innych parametrów. Model wyposażony jest w komorę roboczą o pojemności 70 litrów. Temperatura ogrzewania może być regulowana przez użytkownika w zakresie 30-230°C. Między innymi ten piekarnik ma pełnoprawny parowiec, maksymalna para wynosi 100%.
Tryb gotowania na parze SteamBoost pozwala znacznie poprawić jakość powstałych potraw. Piekarnik do zabudowy Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WX posiada tryb delikatnej obróbki cieplnej SousVide. Pieczenie w worku próżniowym w temperaturze do 100°C gwarantuje delikatną strukturę i niesamowity aromat produktów. W celu precyzyjnej kontroli temperatury wypieku przewidziano sondę termiczną, dzięki której nawet produkty wielkoformatowe zostaną wypiekane dokładnie do całkowitego wypieczenia rdzenia. Taki piekarnik może być również dobrym wyborem do gotowania dietetycznego. Pieczenie na parze minimalizuje wygląd smażonej skórki i pozwala na gotowanie bez oleju. Brytfanna umożliwia jednoczesne załadunek trzech blach do pieczenia. Urządzenie posiada zintegrowany układ wymuszonego chłodzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WX
Piekarnik ELECTROLUX EOB8S39WX SteamBoost Elektryczny parowy Stalowy A++ | 4 300 zł |
Electrolux EOB8S39WX Termoobieg Czarny | 4 299 zł |
Electrolux EOB8S39WX Termoobieg Czarny | 4 299 zł |
Modyfikacje Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WX
Ceny na Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WX |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WZ | od 3 890 zł | 7 oferty | ||
Electrolux SteamBoost EOB 8S39 WX | od 4 299 zł | 4 oferty |