Piekarnik Electrolux SteamBoost EOB 7S31X (944 184 840)
Zdjęcia 6 |
Electrolux SteamBoost EOB 7S31X |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux SteamBoost EOB 7S31X
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux EOB7S31X - Piekarnik Średni Kuchenka elektryczna 70 l 3500 W 70 | 4 047 zł |
Piekarnik ELECTROLUX EOB7S31X SteamBoost Elektryczny parowy Czarno-stalowy | 3 179 zł |
Electrolux Piekarnik parowy SteamBoost 800 EOB7S31X | 3 310 zł |
Piekarnik ELECTROLUX EOB7S31X SteamBoost Elektryczny parowy Czarno-stalowy | 3 179 zł |
Electrolux EOB7S31X SteamBoost Termoobieg Srebrny-stal | 3 179 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Electrolux SteamBoost EOB 7S31X
Ceny na Electrolux SteamBoost EOB 7S31X |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBoost EOB 7S31V | od 3 425 zł | 12 oferty | ||
Electrolux SteamBoost EOB 7S31Z | od 3 139 zł | 20 oferty | ||
Electrolux SteamBoost EOB 7S31X | od 3 099 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →