Namiot Easy Camp Palmdale 300
Zdjęcia 8 |
Easy Camp Palmdale 300
3 -osobowe
11.4 kg
5 -osobowe 8.5 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:11.4 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Palmdale 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Palmdale 300 Namiot Unisex Dorosły Niebieski 64 x 24 cm 120420 | 1 136 zł |
Easy Camp Tent Palmdale 300 3 os., Niebieski | 1 589 zł |
Easycamp Palmdale 300 Tent Niebieski 3 Places | 1 294 zł |
Modyfikacje Easy Camp Palmdale 300
Ceny na Easy Camp Palmdale 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Palmdale 300 | od 1 136 zł | 3 oferty | ||
Easy Camp Palmdale 500 | od 1 795 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →