Namiot Easy Camp Palmdale 500
Zdjęcia 9 |
Easy Camp Palmdale 500
3 -osobowe
11.4 kg
5 -osobowe 8.5 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:8.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Palmdale 500
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Palmdale 500 Namiot Unisex Dorosły Niebieski 72 x 29 cm 120422 | 1 795 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Palmdale 500 szary | 1 849 zł |
Namiot kempingowy Easy Camp Palmdale 500 5os 120422 5os. | 2 600 zł |
Namiot rodzinny Easy Camp Palmdale 500 Lux - steel blue | 2 399 zł |
Namiot Easy Camp Palmdale 500 Lux Kolor: biały/niebieski | 2 655 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Easy Camp Palmdale 500
Ceny na Easy Camp Palmdale 500 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Palmdale 300 | od 1 147 zł | 4 oferty | ||
Easy Camp Palmdale 500 | od 1 795 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →