Obudowa Corsair Carbide SPEC-OMEGA RGB czarny (CC-9011140-WW)
Wideo 6Zdjęcia 16 |
Corsair Carbide SPEC-OMEGA RGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Corsair Carbide SPEC-OMEGA RGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair SPEC-OMEGA RGB obudowa do komputera Mid-Tower ATX ze szkłem hartow | 923 zł |
Obudowa komputerowa CORSAIR Carbide Series Spec-Omega, Midi Tower ATX | 910 zł |
Seria węglików spiekanych CORSAIR SPEC-OMEGA - do | 874 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair Obudowa Komputerowa Carbide Series Spec-Omega | 859 zł |
Seria węglików spiekanych CORSAIR SPEC-OMEGA - do | 915 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →