Корпус Corsair Carbide SPEC-OMEGA RGB чорний (CC-9011140-WW)
Відео 6Фото 16 |
Corsair Carbide SPEC-OMEGA RGB чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Corsair Carbide SPEC-OMEGA RGB чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair SPEC-OMEGA RGB obudowa do komputera Mid-Tower ATX ze szkłem hartow | 923 zł |
Obudowa komputerowa CORSAIR Carbide Series Spec-Omega, Midi Tower ATX | 910 zł |
Seria węglików spiekanych CORSAIR SPEC-OMEGA - do | 874 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair Obudowa Komputerowa Carbide Series Spec-Omega | 859 zł |
Seria węglików spiekanych CORSAIR SPEC-OMEGA - do | 915 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →