Obudowa Cooler Master MasterBox TD300 Mesh czarny (TD300-KGNN-S00)
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Obudowa do najbardziej wydajnych komputerów PC z płytą główną micro-ATX (mini-ITX). Ta platforma ma ogromny potencjał do chłodzenia najpotężniejszych komponentów do gier. Etui ma unikalną siatkową powierzchnię o złożonej teksturze o ostrych kątach. Dzięki głębokiemu pofałdowaniu siateczki przepływ powietrza przybiera formę trąby powietrznej, co znacznie poprawia przenoszenie ciepła.
Obudowa komputera Cooler Master MasterBox TD300 Mesh wyposażona jest w wielofunkcyjny kontroler. Taki hub jest w stanie kontrolować nie tylko podświetlenie. Dzięki wbudowanemu kontrolerowi PWM urządzenie pozwala na regulację prędkości wentylatora - do czterech szt. Wystarczy podłączyć kontroler do odpowiedniego złącza na płycie głównej. Ta obudowa jest już fabrycznie wyposażona w dwa gramofony 120 mm z autorskiej serii SickleFlow. Zwykłe wirniki są połączone z podświetleniem ARGB. Obudowa posiada specjalne mocowanie do montażu chłodnicy CBO 240 mm. Procesor będzie chłodzony zarówno blokiem wodnym, jak i bardzo wydajną wieżą powietrzną o średnicy do 166 mm. Dobrze zaprojektowane prowadzenie kabli pozwoli dokładnie połączyć wszystkie elementy bez naruszania estetyki montażu.
Kup Cooler Master MasterBox TD300 Mesh czarny
Cooler Master Obudowa TD300 Mesh mini ITX z oknem ARGB KOCLMOE00000038 | 348 zł |
Cooler Master TD300 Mesh ARGB OB-CMR-0079 | 349 zł |
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh ARGB Czarny | 379 zł |
Cooler Master Obudowa TD300 Mesh mini ITX z oknem ARGB 102023 | 348 zł |
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh ARGB Czarny | 379 zł |
Modyfikacje Cooler Master MasterBox TD300 Mesh
Ceny na Cooler Master MasterBox TD300 Mesh |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh biały | od 375 zł | 4 oferty | ||
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh czarny | od 348 zł | 5 oferty |