Obudowa Cooler Master N200 czarny
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Doskonały przykład kompaktowej obudowy z potencjałem potężnego systemu do gier. Platforma jest wykonana w formacie Mini Tower, paleta płyty głównej zawiera mocowania dla płyt microATX i miniITX. Obudowa wyróżnia się doskonałym przepływem powietrza: kanały wentylacyjne znajdują się zarówno na panelu przednim, jak i na górze, a także na dole. Dodatkowo jedna ze ścian bocznych otrzymała perforowany kanał wentylacyjny.
Panel przedni jest reprezentowany przez metalową kratkę, która jest chroniona filtrem przeciwkurzowym. Za wymuszony przepływ powietrza odpowiadają trzy wirniki 120 mm, na życzenie użytkownika, po zakupie obudowy, można zamontować jeszcze dwie takie same chłodnice. Obudowa Cooler Master N200 wykorzystuje potężny sprzęt do gier. Platforma bez problemu pomieści kartę graficzną o długości do 355 mm, 160 mm przeznaczono na chłodzenie procesora centralnego. Wewnątrz urządzenia znajduje się miejsce do zamontowania napędu optycznego 5,25", na przednim panelu znajduje się odpowiednia wtyczka. Dodatkowo w obudowie znajduje się zaślepka zakryta zaślepką do podłączenia zewnętrznego dysku pamięci 3,5". Zasilacz montowany jest na dole. Na tylnym panelu znajdują się cztery wsporniki na karty rozszerzeń PCI-E.
Kup Cooler Master N200 czarny
Wszystkie ceny 6 →Cooler Master Stryker & Trooper N200 mini wieża NSE-200-KKN1 | 344 zł |
Obudowa COOLER MASTER n200, Mini Tower, mATX | 416 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Cooler Master obudowa komputerowa N200 czarna ( bez | 307 zł |
Cooler Master Cosmos N200 Tower Case Czarny NSE-200-KKN1 | 345 zł |
Cooler Master NSE-200-KKN1 obudowa na komputer z serii N N200 "Mini ATX Su | 440 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa COOLERMASTER N200, Mini Tower, czarna, USB 3 | 307 zł |
- Wysokość chłodnicy procesora: 160 mm
- Długość kontrolera wideo: 355 mm