Obudowa Cooler Master Qube 500 Flatpack Macaron biały (Q500-DGNN-S00)
Wideo 2Zdjęcia 23 |
Cooler Master Qube 500 Flatpack Macaron biały
Typ obudowy:Cube Case
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Zawiera dwa zestawy paneli na akcesoria i dwa haczyki na akcesoria.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Cooler Master Qube 500 Flatpack Macaron biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master Qube 500 FLATPACK - Obudowa komputerowa - Tower - Krem | 495 zł |
Cooler Master Qube 500 Macaron Edition OB-CMR-0103 | 489 zł |
Obudowa Cooler Master Qube 500 Flatpack Macaron Edition (Q500-DGNN-S00) | 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →