Obudowa Cooler Master HAF 500 czarny (H500-KGNN-S00)
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Cooler Master HAF 500 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Cooler Master HAF 500 czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master HAF 500 High Airflow ATX Mid-Tower z siatkowym panelem przed | 726 zł |
Cooler Master Obudowa HAF 500 z oknem LED ARGB KOCLMOD00000119 | 532 zł |
Cooler Master HAF 500 OB-CMR-0069 | 519 zł |
Obudowa COOLER MASTER HAF 500 | 522 zł |
COOLER MASTER HAF 500 z oknem LED ARGB H500-KGNN-S00 | 519 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Cooler Master HAF 500
Ceny na Cooler Master HAF 500 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master HAF 500 biały | od 459 zł | 18 oferty | ||
Cooler Master HAF 500 czarny | od 477 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →